היינות שלנו

היינות שלנו

 

יקב בוטיק "אור הגנוז" מייצר יינות בוטיק איכותיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם היין. החל בגידול מפוקח בכרמים, דרך תהליכי ייצור מתקדמים, וכלה בשימור ויישון מבוקרים.

לפיכך הצלחנו בשנים האחרונות לפרוץ לתודעה העולמית ע"י זכייה בפרסים בינלאומיים יוקרתיים, מהנחשקים ביותר בתחום. ובכך ב"ה זכינו להעמיד בגאון יינות בוטיק משובחים מתוצרת הארץ בישורת הראשונה, מול יינות מהמובילים בעולם.

אך יחד עם זאת, יש לציין כי עדיין איננו נחים על זרי הדפנה וממשיכים להשקיע ללא הרף במחקר ופיתוח הן מתוך שאיפה למצוינות והן מתוך אהבה רבה לתחום.

היינות שלנו מקוטלגים בד"כ לסדרות על שם הכרמים וחלקות הגידול שלהם ("Single Vineyard"), למעט סדרת היינות המיוחדים וסדרת יינות הקינוח אשר מיוצרים מתערובת (Blended) של כמה זנים יחדיו.

יינות בוטיק "אור הגנוז" הנם כשרים למהדרין בהשגחת בד"ץ ירושלים העדה החרדית. נכון להיום, יקב "אור הגנוז" מייצר כ- 18 סוגים שונים של יינות בוטיק איכותיים, כאשר כל אחד ואחד מהם נושא עמו את הסגנון האישי והבלעדי שלו המתבטא היטב בגוון, בניחוח ובטעם הייחודי שמאפיין את יינות הבוטיק של יקב "אור הגנוז".
לפניכם קטלוגים לצפייה של סדרות היין שלנו:

עמוקה

יינות עמוקה

הסדרה הצעירה והמרעננת של היקב, בסדרה מגוון רחב של יינות משובחים שהופקו מכרם עמוקה

מרום

יינות מרום

הסדרה הקלאסית של היקב, בסדרה מגוון רחב של יינות משובחים שהופקו מכרם מרום

אורות

יינות אורות

הסדרה המיוחדת של היקב, בסדרה מגוון רחב של יינות משובחים מיוצרים מתערובת (Blended) של כמה זנים יחדיו.

הדגל

יין הדגל

היין המובחר של היקב, בציר ידני סלקטיבי מחלקות נבחרות במדרונות הצפוניים של הר מירון. טיפול קפדני ומסור ויחס אישי הניב אשכולות מושלמים אשר עברו מיון גרגרים קפדני, השרייה קרה ותסיסה מבוקרת.

קינוח

יינות הקינוח

סדרת יינות הקינוח, המתוקים, בסדרה מגוון רחב של יינות משובחים המיוצרים מתערובת (Blended) של כמה זנים יחדיו.